Vyberte stránku

O nás

Jsme firma Snackujeme a zabýváme se výrobou a dovozem čerstvých svačin pro děti do škol. Jsme pyšní na to, že naše svačiny jsou připravovány z kvalitních surovin, které si pečlivě vybíráme od našich spolehlivých dodavatelů.
Nabízíme různé druhy baget, croissantu a bagelů, které jsou plné zdravých surovin. Tyto svačinky jsou nejen výživné, ale také chutné a osvěžující.
Naše sladké svačiny jsou u dětí také oblíbené. Nabízíme například jogurty s granolou nebo french toasty. K jídlu nabízíme také domácí čaje a čerstvé džusy.

Jsme si plně vědomi důležitosti hygieny v přípravě jídla pro děti a proto jsme zavedli přísná hygienická opatření v naší kuchyni. Všechny naše pracovníky školíme v oblasti hygieny a dodržování hygienických standardů je pro nás prioritou. Máme moderní kuchyňské zařízení, které nám umožňuje připravovat jídlo rychle a efektivně, přičemž zachováváme vysokou úroveň hygieny.

Naše firma spolupracuje s renomovanou firmou Čerstvá Pasta, která se již více než 15 let specializuje na výrobu čerstvých produktů jako jsou těstoviny, pesto a další lahůdky. Firma Čerstvá Pasta se vyznačuje vysokou kvalitou svých produktů a dlouholetou tradicí na trhu, což ji řadí mezi nejvýznamnější hráče v oboru. Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s touto prestižní společností a věříme, že naše partnerství přinese oboustranně prospěšné výsledky. (​cerstvapasta.cz)

 

 

 

Lokální

Svačiny pro vás připravuje společnost Čerstvá pasta – která je již 15 let významným výrobcem těstovin a zásobuje celou ČR.

Kvalitní

Používáme pouze kvalitní suroviny, abychom zajistili, že naše svačiny jsou nejen zdravé, ale také chutné.

Čerstvé

Svačinu přivezeme přímo do školy
čerstvou každé  ráno. 

N

Bezhotovostní služba

Vaše peníze budou použity jen na svačiny, které si sami vyberete.

N

Snadné objednání

Vyberte si ze široké nabídky zdravých  produktů a objednejte jednoduše přes web Strava.cz

N

Bezpečnost

Naše svačiny jsou pečlivě baleny a vyrobeny v souladu s nejvyššími hygienickými standardy. 

Snackujeme.cz

email: info@snackujeme.cz